درباره شرکت

شركت ریواس سیستم، فعاليت خود را از سال 1383 به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده خدمات میزبانی و برنامه نویسی تحت وب در گیلان آغاز نمود. بيش از یک دهه فعاليت همراه با نوآوري و پيشرفت همه جانبه در توليد نرم افزار های اطلاع رسانی، ریواس سیستم را بسوي گسترش دامنه فعالیت به سوی نرم افزارهایی جهت ارائه خدمات الکترونیک رهنمون ساخت.

رسالت وجودی شرکت ریواس سیستم، ایجاد شرکتی است مبتنی بر مشتری مداری و احترام به حقوق ایشان ،در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و اعتقاد به این امر که تمام اعتبار یک موسسه به وجود مشتریان آن مجموعه می باشد.

ایجاد سود آوری در کنار افزایش رضایتمندی مشتریان در تمامی فعالیت‌های مربوط به فروش محصول و ارائه خدمت تنها رمز بقا و برتری شرکت ریواس سیستم نسبت به سایر رقباست. این امر تحقق نمی یابد مگر از طریق تداوم کیفیت، نوآوری و پشتیبانی کامل محصولات و خدمات و کسب رضایت مشتری بصورت همیشگی.

شرکت ریواس سیستم با عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و ارائه کامل ترین خدمات تخصصی در صنعت نرم افزار با هدف گسترش دامنه فروش، علاوه بر بازارهای داخلی صادرات نرم افزار خود را به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز آغاز کرده است.

ریواس سیستم با ایجاد ساختاری نوین و منظم و تکیه بر توانایی های متخصصان خود، اهدافی را برای تحقق در نظر دارد که مهمترین آن ها عبارتند از :

1- رفع نياز های موجود استانی و ملی در زمينه فعاليت های شرکت

2- افزایش تنوع خدمات ارائه شده از سوی شرکت

3- ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان

4- انجام پشتیبانی مناسب پس از ارائه خدمات

5- گسترش حوزه فعالیت شرکت و دامنه مشتریان

6- رفع نياز های موجود استانی و ملی در زمينه فعاليت های شرکت

7- افزایش تنوع خدمات ارائه شده از سوی شرکت

8- ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان

9- انجام پشتیبانی مناسب پس از ارائه خدمات

 

 

امید است تداوم این روند موجبات رضایت هر چه بیشتر جامعه هدف شرکت را فراهم نماید.