برخی از مشتریان ما

دپارتمان بازاریابی و فروش

هدف دپارتمان بازاریابی و فروش در شرکت ریواس سیستم، افزایش فروش سودآور از طریق برآوردن نیازها و خواسته های بازار و مصرف کنندگان در بلندمدت است. دپارتمان فروش در رسیدن به این هدف نقش مهمی را در مجموعه فعالیتهای بازاریابی ایفا می کند.

همکاران دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت، خدمات و محصولات شرکت را به مشتریان معرفی و سفارشاتی را که منجر به ارائه خدمت و یا نصب و راه اندازی محصولات برای مشتریان می شود را دریافت می کنند.موقعیت محصولات شرکت را در بازار حفظ می نمایند و نهایتاً زمینه های موفقیت و پیشرفت شرکت را فراهم می آورند.

این دپارتمان با سابقه ای طولانی در زمینه فروش نرم افزارهای تحت وب، با هدف برآوردن نیاز مشتریان در سطح کشور کار خودراشروع کرد با درنظرگرفتن خواسته ها و پیشنهادات ایشان در طول سالیان متمادی، خدمات و محصولات را با حفظ کیفیت مناسب و ارتقاء آنها همواره به مشتریان ارائه خواهد داد .

این دپارتمان با همکاری کارشناسان فروش خود، هرساله محصولاتی جدید به لیست محصولات شرکت ریواس سیستم اضافه کرده است تا بتواند تمامی نیازهای مشتریان را در زمینه فروش نرم افزارهای تحت وب فراهم کند.

دپارتمان بازاریابی و فروش پاسخگوی کلیه پیشنهادات و شکایات مشتریان دررابطه باکیفیت خدمات و محصولات  شرکت در طول ساعات کاری شرکت می باشد.