Text-
درباره شرکت
شركت ریواس سیستم، فعاليت خود را از سال 1383 به عـنوان اولیــن و تنها ارائه دهــنده خــدمات میزبانی و برنامه‌نویسی تحت‌وب در گیلان آغاز نمود. بيش از یک دهه فعاليت همراه با نوآوري و پيشرفت همه جانبه در توليد نرم‌افزار‌های اطلاع‌رسانی، ریواس سیستم را بسوي گسترش دامنه فعالیت به سوی نرم‌افزارهایی جـهــت ارائه خدمات الکترونیک رهنمون ساخت. رسالت وجودی شرکت ریواس سیستم، ایجاد شرکتی است مبتنی بر مشتری مداری و احترام به حقوق ایشان ، در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و اعتقاد به این امر که تمام اعتبار یک موسـسـه به وجـود مشتـــریـان آن مجموعه می‌باشد.
ایجاد سود‌آوری در کنار افزایش رضایتمندی مشتریان در تمامی فعالیت‌های مربوط به فــروش مـحــصـول و ارائه خدمت تنها رمز بقا و برتری شرکت ریواس سیستم نسبت به سایر رقباست. این امر تحقق نمی‌یابد مگر از طریق تداوم کیفیت، نوآوری و پشتیبانی کامل محصولات و خدمات و کسب رضایت مشتری بصورت همیـشگی. شرکت ریواس سیستم با عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و ارائه کامل‌ترین خدمات تخصصی در صـنعت نـرم‌افزار  با هدف گسترش دامنه فروش، علاوه بر بازارهای داخلی فـروش نرم‌افزار  خود را به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز آغاز کرده است.
ریواس سیستم با ایجاد ساختاری نوین و منظم و تکیه بر توانایی‌های متخصصان خود،اهدافی را برای تـحـقـق در نظر دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از :
  1.  رفع نياز‌های موجود استانی و ملی در زمينه فعاليت‌های شرکت
  2.  افزایش تنوع خدمات ارائه شده از سوی شرکت
  3.  ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان
  4.  انجام پشتیبانی مناسب پس از ارائه خدمات
  5.  گسترش حوزه فعالیت شرکت و دامنه مشتریان
  6.  تحقیق و بررسی در مورد نیازهای استان در زمینه فناوری اطلاعات و ارائه راهکار‌های مناسب

امید است تداوم این روند موجبات رضایت هر چه بیشتر جامعه هدف شرکت را فراهم نماید.